Shandong Chuangrui Chemical Technology Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyCzyste chemikalia badawcze

Pure Research Chemicals 5cakb48 biały proszek 99,9% wysokiej czystości ładna cena

Im Online Czat teraz

Pure Research Chemicals 5cakb48 biały proszek 99,9% wysokiej czystości ładna cena

Chiny Pure Research Chemicals 5cakb48 biały proszek 99,9% wysokiej czystości ładna cena dostawca
Pure Research Chemicals 5cakb48 biały proszek 99,9% wysokiej czystości ładna cena dostawca Pure Research Chemicals 5cakb48 biały proszek 99,9% wysokiej czystości ładna cena dostawca Pure Research Chemicals 5cakb48 biały proszek 99,9% wysokiej czystości ładna cena dostawca

Duży Obraz :  Pure Research Chemicals 5cakb48 biały proszek 99,9% wysokiej czystości ładna cena

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: 5cakb48
Orzecznictwo: SGS
Numer modelu: ISO 9001

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1g
Cena: USD1400/KG
Szczegóły pakowania: jako swoje wymagania
Czas dostawy: w ciągu trzech dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, BTC
Możliwość Supply: 1500 kg / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Adres e-mail: tinaprochem@gmail.com Skype: na żywo: tinaprochem
WhatsApp: 8617661133573 Produktu: 5cakb48
Kolor: Biały Wygląd: Proszek
Czystość: 99,9%

Biały proszek Pure Research Chemicals 5cakb48

Dobra cena 99,9% wysokiej czystości

E-mail: tinaprochem@gmail.com


Identyfikator Skype: na żywo: tinaprochem


Whatsapp: +86 17661133573

Detale:

produkt 5cakb48
kolor biały
wygląd proszek
czystość 99,90%
Cena £ 1400 USD / KG
pakować jako twoje wymaganie
czas dostawy za trzy dni
Moce produkcyjne 1500 kg / miesiąc

Podanie:

5cakb48 to prohormon, który jest całkowicie legalny i dostępny bez recepty. Może również występować pod nazwą 3b-hydroksy-etioallocholan-17-on. Epiandrosteron jest prekursorem Stanolonu, silnego hormonu steroidowego. Epiandrosteron występuje naturalnie u większości ssaków i jest wydalany z moczem jako normalna część metabolizmu człowieka. Jednym z powodów, dla których ten prohormon jest legalny, ponieważ stwierdzono, że naturalnie występuje w pyłku sosny. Epiandrosteron i androsteron są ze sobą ściśle powiązane. Androsteron jest izomerem 3-alfa, a epiandrosteron jest izomerem 3-beta tego związku. Działania dwóch izomerów w ciele są różne, ale nadal bardzo podobne. Większość suplementów epiandrosteronu jest w rzeczywistości mieszanką dwóch izomerów, co oznacza, że ​​zawierają one trochę androsteronu, a także główny składnik epiandrosteronu.
5cakb48 jest metabolitem dehydroepiandrosteronu i prekursorem testosteronu i estradiolu o właściwościach hipolipidemicznych i anabolicznych, znanym również powszechnie jako Epi-Andro lub 3β-androsteron. Jest naturalnie wytwarzany przez enzym 5α-reduktazy z hormonu nadnerczy DHEA, a także może być przekształcone z naturalnych sterydów androstanodiolu za pomocą dehydrogenazy 17β-hydroksysteroidowej lub z androstanodionu za pomocą dehydrogenazy 3β-hydroksysteroidowej. Został on po raz pierwszy wyizolowany w 1931 r. i wykazano, że naturalnie występuje u większości ssaków, w tym świń. Epi-Andro jest niemetylowany, dzięki czemu nie będzie zbytnio obciążać wątroby użytkownika. DHT jest 5 razy bardziej androgenny niż testosteron. Jako suchy związek użytkownicy odczują przyrosty beztłuszczowej masy mięśniowej, jednocześnie zwiększając lipolizę.
Belifit:
Poprawiona utrata tłuszczu
Nieznaczny wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej
Zwiększona twardość mięśni
Utrata wody
Poprawiona unaczynienie
Wzrost libido
Zwiększone przyrosty siły
Nie aromatyzuje
Dawkowanie:
Typowa dawka mieści się w zakresie 300-400 mg / dzień, chociaż niektórzy użytkownicy mogą dawać wyższe niż to. Najlepiej stosować to w cyklach 4-6 tygodniowych. Chociaż Epiandrosteron nie powoduje poważnego zatrzymania produkcji testosteronu, podobnie jak wiele innych prohormonów, nadal dobrym pomysłem jest stosowanie łagodnego leczenia bez recepty po cyklu. Bez recepty antyestrogen / test przypominający wystarczy na odzyskanie z cyklu epiandrosteronu.
Pakiet i dostawa:
Rozumiemy, że będziesz martwił się naszymi metodami pakowania, zanim spróbujesz nas poznać, podczas gdy my robimy prawdziwą transakcję i wiemy, jak działa urząd celny.
Mamy profesjonalny zespół zajmujący się specjalnymi ukrytymi pakietami, żadne słowo dotyczące sterydu nie będzie słyszane na paczkach, stawka niestandardowego biletu wynosi ponad 99%.
Zanim będziemy w stanie podać niektóre szczegóły dotyczące naszej paczki i metod wysyłki, lepiej omówić ją pocztą, skype.
Nasza firma posiada profesjonalny i wydajny zespół do pakowania naszych najlepszych dyskretnych lub ukrytych paczek. Zamówienia zostaną wysłane w ciągu jednego dnia roboczego po dokonaniu płatności. Dane dotyczące przesyłki i numer śledzenia zostaną dostarczone do Ciebie. Wysyłka przez DHL, TNT, FedEx, HKEMS, UPS, EUB, ETK i tak dalej.
Nasze produkty są eksportowane do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Australii, Japonii, Korei i wielu innych krajów, ponad 100 kg każdego miesiąca.
Będziemy układać paczki, dopóki nie dostaniesz ich pod ręką, abyś nie musiał poświęcać na to czasu.

inne produkty:

produkty
5f-mdmb-2201 kannabinoidy
4fadb
PY
5cabp
5cakb48
5fakb48
mphp2201
4-CN-BINACA-ADB
5CL-ADB-A
akb48ch
app-binaca
adbb
SGT-263
SGT-151
SGT-67
SGT-78
SGT-168
SGT-25
eutylon stymulanty
mdpep
proszek BMMP
bmdp nubby
kryształ bmdp
4cdc
hep w proszku
igły hep
NDH
bek
mdpt
etizolam opioidy
U50402
U50403
U50404
U50405

Szczegóły kontaktu
Shandong Chuangrui Chemical Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Tina

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)